Baza wyszukanych haseł
WYGRALISMY ! - czesc II

Adres:http://ganja.dbv.pl/news.php
Typ:Logo
Wymiary:850x1000
Opis:Na srodku napis MUMIA po lewo np ganja bongo mozesz dodac jakies obrazki zwiazane z marihuana itp jak sie zmiesci
Termin: jak naszybciej
Tło:barwy columbi

solim - jasne, takie obrazki to totalna bzdura, mozna tam wpisac jeszcze duzo innych rzeczy, a to zero przy ganji jest smieszne.
Ciekawe ilu najaranych kierowcow potrafi normalnie prowadzic samochod.

Jesli chodzi o te lipne liczby to gdyby wpisac tam gry to liczba ofiar moglaby byc calkiem duza, bo jak czasami mozna sie dowiedziec gry w skrajnych przypadkach sa rzekomym skutkiem przestepstw i nawet morderstw.


To był pierwszy obrazek z google, który przedstawiał duże skręty, nie skojarzyłem tego z Żydami i nie miała to być prowokacja. Jeżeli coś z mojej wypowiedzi kogoś uraziło bądź urazi w przyszłości wystarczy zwrócić mi uwagę.

No i dzień dobry :)

PS: kto to "BR"? :P

Nie wiem kto to, ale nie zna paru informacji. Gwiazda Dawida, a bardziej Tarcza Dawida lub Dawidowa jak kto woli. Jest jednym z głównych symboli Rastafarian, obok Lwa Judy i 3 kolorów, a tutaj jednak bliskie skojarzenia do ganji.

No to był se Makbet- równy ziomek, zabijał złych - pomagał dobrym. Dostal fame od pewnych wróżek, że będzie królem czy coś w tym stylu i odbiło mu totalnie. Zaczął być skąpy, wredny i ZŁY! Zabił swego króla a żeby zbrodnia nie została wykryta zabijał dalej. Nawet swych największych Homie pozabijał! O to wredota jedna! A w tym wszystkim jego żonka go nakecała (za durzo ganji dawała mu do przypalenia) i facetowi odbiło. Pewnego dnia żonka wylądowała w psychiatryku a Makbet walczący na śmierć i życie ze swymi wrogami ( cały kraj ) nie zdołał obronić swej twierdzy i został zabity a jego głowa wylądowała na palu (pamiętam bo był obrazek taki w książce). KONIEC.
luźna interpretacja książki pt "Makbet"
Wszelkie prawa zastrzeżone
ps. może być?

NA forum z mojej wsi(temat został już dawno usunięty i pisze z pamięci):

Kai: Dlaczego forum sie nie rozwija??
Piotrek: A ty się rozwijasz??

I jeszcze takie różne texty i obrazki z sygnatór z soad.fora.pl:
;
ktoś(nie pamiętam, bo sygna zmieniona): spam tu jeste jak chwast!! Ganja ty też jesteś chwast!


Czy ja wiem czy tak duzo krwi? Ale fajny obrazek...
Ja chce... listek ganji

var _r = document.referrer ? encodeURIComponent(document.referrer) : ''; var _w = encodeURIComponent(document.location.href); var _e = document.inputEncoding ? document.inputEncoding : document.charset; document.write(''); ]Obrazek

crash bandicoot 2
Kod:


http://rapidshare.com/files/23014497/Crash_Bandicoot_2.rar


Hasło:
ganja
© WYGRALISMY ! - czesc II Design by Colombia Hosting