Baza wyszukanych haseł
WYGRALISMY ! - czesc II


Na VoD pojawila sie nowa zakladka "Koledy"!

- cicha noc
- wsrod nocnej ciszy
- lulajze jezuniu
- pojdzmy wszyscy do stajenki
- bog sie rodzi

Jest to wesja karaoke muzyka + wyswietlajacy sie tekst koled, obraz w HD!

Mila swiateczna niespodzianka!

P.S.
pmcomp - dzieki za edycje - po oczach mnie to bilo i nie wiedzialem jak cofnac tego "byka" ;-)

Mam nadzieję, że w tym roku n-ka doda w/w zakładkę. To był naprawdę bardzo fajny pomysł, wart powtarzania. Włodarze n-ki, w tym roku także prosimy o kolędy.

ja juz tych kolend mam troche dosc dwa dni pod rzad mialem w szkole jakies jaselka jedne po polsku drugie po angielsku same prawie koledy i jeszcze w marketach na okraglo to lecji wspulczuje kasdjerka zeby to sluchac 8 gdzin mozg sie lansuje
Pomocy  

Szukam kawałka którego tekst leci tak:
Jest taki dzień ....
Czesto na planecie zapuszczają, podobno to jest zespół H Dwa O  
Za dorażną pomoc oferuje 100 pkt  penti@o2.pl  sprawa jest pilna  

Nie wiedziałem gdzie dać tego posta. Tutaj czy do szukanych piosenek, ale że piosenka jest świąteczna to umieszczam to tu.[/b]
sa to czerwone gitary''dzien jeden w roku''

moonk* witaj w klubie
zapraszam do dzielenie sie swoimi sukcesami (i klopotami)

dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, bo ruszam z warsztatami, na razie dwoma, zobaczymy jak wyjdą

aha, niedawno dostałam informacje, że w Akademii Familijnej (centrala w wa-wie) ruszaja kursy dla małżeństw (w róznych miastach Polski) "pierwsze kroki" Zajęcia prowadzone są w niedziele (5 spotkań po ok 2 godz). Dzieci maja zapewnioną opiekę. Grafik kursów na stronie
http://www.akademiafamilijna.pl/phpwebsite...MN_position=2:2
Warsztaty są prowadzone metodą "case" szczegolowe informacje na www.akademiafamilijna.pl
kurs jest sprawdzony!!! warto

DZiewczynki,
Chciałam wam złożyć życzenia świateczne tekstem staropolskiej (?) kolędy
„I my się cieszmy w te nasze wieki
Póki nie zawrze śmierć nam powieki,
Niech ta radość z Narodzenia
I swoboda z Odkupienia
Otworzy bramy nam zbawienia
lub Miłość, która to sprawiła,
Iż Cię do nas sprowadziła
Niech swą iskrą nas zapali
Abyśmy Cię miłowali
Teraz i bez końca w wieczności”

do usłyszenia w Nowym Roku (bo chyba nie bede miała dostepu do netu)

Dobra ludziska potrzebuje pomocy . Nauczycielka od ruska jak zwykle zadała mi dodatkowe zadanko za robienie rozpierduchy na lekcji. Mam przynieść teksty kolęd po Rosyjsku Niestety szukam już troszke i nie moge nic kompletnie znaleść .


Jeżeli ktoś był by wstanie pomoc bede [Link referencyjny -> OSTRZEŻENIE]iście wdzięczny.

Pozdro

JA NA ANG MAM EXTRA BO BABKE MAM FAJNA JA NIE WIEM KIEDY BYS DALA TEN TEKST ALE MUSIALA BYM MIEC GO PRZEZ SYLWKIEM PO OD 1 STYCZNIA NIE WIEM CZY NIET BEDE MAIALA A 5 MAM ANGIELSKI I MUSZE PLAKAT DAC NA KTORYM MIALAM DAC SWOJA ULUBIONA PIOSNEKE <_<MY NAWET SPIEWAMY NA TYM ANGEIELSKIM KOLEDY

Annaldo, śpiewniki to naprawdę fajny pomysł - wykorzystam za rok a jakbym zapomniała to przypomnij mi . U nas śpiewa się kolędy, ale fakt-najlepiej wychodzi nam to od czasu, jak podrukowałam teksty kolęd. Niestety nie jakies ładne, ale tekst jest. Wtedy idzie nam o niebo lepiej .
Super, że już jesteście .

Nie, to byli inni
A mogłem Cię odwiedzić, ale myślałem, że o jakiejś 2 już śpisz
A co ja mogłem tam robić? Z Kalatówek wracałem

A co do kolęd - na VH1 było karaoke świąteczne - szła sobie muzyka a na dole tekst! Były kolędy + piosenki świąteczne typu "Last christmas"

Ja tylko dwa słowa w sprawie celibatu .Ksiądz który sobie nie po bzyka,nie pokłóci się z synem ,córka ,żoną nie posłuch że nie ma kasy na koniec miesiąca porostu moim zdaniem nie posiada kwalifikacji do wykonywania zawodu .Wielu z nas spotkało młodego kleryka z mlekiem pod nosem który podczas kolędy stara się nam mówić jak żyć ,ja sobie na to nie pozwalam ,to nie partner do takich dyskusji.Znam osobiście brata zakonnego który wypuszczony za mury na przepustkę tylko wkurwia rodzinę .Wychodząc bierze z szuflady garść kasy wsiada i starego mercedesa i wali teksty w stylu .Wiecie że te wędzone węgorze na helu nie są wcale takie drogie,następny Text do brata który walczy z rodziną o finansowe przetrwanie .CZEMU NIE ZAŁOŻYSZ SOBIE TAKIEJ BRAMY NA PILOTA OTWIERANEJ NO I NOWA KOSTKI E NA PODWÓRKU TEŻ BYŚ POŁOŻYŁ PRZY OKAZJI .I WIELE WIELE INNYCH po prostu ci ludzie nie potrafią samodzielnie żyć pracują dla firmy a firma żywi i ubiera . Tracąc całkowicie realizm dnia codziennego normalnych ludzi.Wiem że są wspaniali księża z powołaniem i tym powodzenia życzę wiedząc że jest to nie liczna grupa

Święta,święta i po...szkoda,że ten miły czas w gronie rodzinnym tak szybko przeminął.U nas w Grodżcu zawsze coś się dzieje i tak w tym roku w czasie pierwszego dnia świąt wyruszyła Kolęda-była to duża grupa kolędników,barwnie ubranych,pięknie wymalowanych i przebranych.Chodzili od domu do domu ,śpiewali,deklamowali różne teksty związane z tradycją Bożego Narodzenia i zbierali dowolne datki na rzecz Kościoła.Utrudzili się wielce ale chyba było warto.Trzeba dodać,że grupa była w różnym wieku:były małe dzieci,młodzież jak i dorośli,a nawet pary małżeńskie.Chwała im za to!
I przyszła mi do głowy taka myśl,że tak duża grupa ludzi może wiele dobrego zdziałać,ale też może być odwrotnie w zależności od tego , na co swoje działanie skieruje.
Może nasz Grodziec wsparty działaniem takiej grupy kiedyś się zjednoczy i będzie się na każdym polu w naszej wsi dobrze działo.Póki co to sylwestrować musimy u sąsiednich wiosek-bierzmy z n ich przykład,bo bazę mamy tylko chęci i porozumienia brak.Życzę wszystkim szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!

Heh, dzieczyny, to nie casting! "Śpiewać każdy może...". Szczególnie kolędy. Liczę na zacne grono przed mikrofonami. Dołączę do chóru. Proponuję jednak zawczasu zebrać teksty, bo ja pamiętam tylko po kilka zwrotek, a chyba żadnej w całości

Pawełku, to tekst jednego z utworów z Jutrzni, prawda? Piękne słowa, a w połączeniu z muzyką zabierają mnie gdzieś daleko z tego świata... Bo Wy jesteście w końcu "muzykami z najwyższej półki" jak to powiedział pięknie mój biskup podczas Mszy Św. kończącej nasze warsztaty A płytka z kolędami naprawdę wyjątkowa Opracowanie mizernej cichej mnie rozwala... Coś niesamowitego! I choć wszystko jest takie właśnie ciche i kontemplacyjne to przyznam, że jak słucham Cztery lata to w głowie gra mi orkiestra ten góralski łącznik by Kowalski

Miksanki to wygodne rozwiązanie do składania świątecznych życzeń. Są to kolędy na e-mail, czyli prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której każdy bez problemu stworzy bożonarodzeniową, multimedialną kartkę. Na wirtuozów kolędowych miksów czeka nagroda: telefon Nokia N73 z muzycznej serii.

Na stronie www.miksanki.pl użytkownicy znajdą narzędzia do samodzielnego skomponowania oryginalnej świątecznej kartki z życzeniami. Kolędnicy mają do dyspozycji cztery 60-sekundowe podkłady muzyczne (dwie kolędy w wersji klasycznej i dwie w fantastycznej) oraz bazę z 12 sample’ami, które mogą wklejać w dowolnym miejscu ścieżki. Sample to krótkie, często zabawne dźwięki takie jak: trąby, pisk hamujących sań, pohukiwania Mikołaja albo uroczyste pomruki jego asystentki. Można skorzystać również z gotowych kolęd (w wersji oryginalnej lub zremiksowanej). W kolejnych etapach tworzenia pocztówki dźwiękowej użytkownicy wybierają tło graficzne, a także decydują się na jedną z wersji świątecznego tekstu lub wpisują własny. Mogą również „podszyć się” pod Świętego Mikołaja, wklejając w specjalny szablon swoje zdjęcie. Rozmaitość przygotowanych funkcji sprawia, że każda kartka będzie niepowtarzalna.

Na stronie zamieszczona jest galeria kartek stworzonych przez wszystkich kolędników, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. O tym, kto wygra aparat Nokia N73 z muzycznej edycji decydują w otwartym głosowaniu internauci.

ź/telix.pl

Złazicie z tematu, czujcie się napomnieni .

Ja zaś postaram się do tematu wrócić, bo śpiewnik liczy już 185 stron i kończy się na literze Z - czyli jest już zrobiony - a przynajmniej w tej części głównej, za kolędy wezmę się niebawem. Postarałem się wziąć pod uwagę poprawki, które do mnie napływały w ostatnich dniach. Dziękuję za uwagi od Marty i Tomka, a w szczególności za gruntowną korektę od Gabrysi z Alwerni, która wykryła między innymi, że dwie piosenki występują dwukrotnie - pod różnymi tytułami...

Teraz pora na zgłaszanie ostatecznych poprawek - proponuję za termin graniczny przyjąć 21 marca. Myślę, że wszelkie uwagi sporne będziemy rozstrzygać na forum, bo nawet teraz parę takich kwestii się pojawiło - dlatego im szybciej, tym lepiej.
Żeby ułatwić mi pracę, prosiłbym o przesyłanie uwag w plikach worda, z numerem (a najlepiej i tytułem) piosenki i uwagą w taki sposób, by nie trzeba było się domyślać, o co w niej chodzi. Więc jeśli akrody, to w kolejnych linijkach, jeśli tekst - to i zły, i poprawiony. Jeśli inne uwagi, to też czytelnie . W paru miejscach brakuje akordów, więc proszę o dosłanie.

A póki co pozdrawiam

Ban.
© WYGRALISMY ! - czesc II Design by Colombia Hosting